Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pogotowie zamosc

Utworzony przez basen, 8 marca 2008 r. o 08:49
A dla mnie jest mało istotne kto, gdzie i co robi - ale w pomieszczeniach pogotowia HOTEL ( a że źle trafiłem to może i moja wina) ale na pewno nie widziałem nikogo pracującego - a to na pogotowi jest troszkę dziwne dla mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a temu panu przepracowanemu bardzo chętni podam mój nr gg niech się ze mną spotka i porozmawia jak człowiek z człowiekiem - czekam na odpowiedź tego mocno pokrzywdzonego pracownika POGOTOWIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś tam napisał:
Z tego co się zdążyłem/am zoriętować to normatyw pracy dla wszystkich pracowników jest taki sam (więc nie narzekajmy na pracę na niektórych stanowiskach, że pracujemy w systemie 12 godzinnym - niektórzy muszą przychodzić od poniedziałku do piątku i jest to przeważnie 20, 21 lub 22 dni w miesiącu - a pracując w systemie 12 godzinnym 12, 13 lub 14) Poza tym w pokojach w administracji nie zauważyłem łóżek - przeważnie biurka, komputery, dlaczego więc w pokojach tzw. ZESPOŁÓW które nie mają czasu nawet zjeść znajdują się tego typu meble??? Może ktoś mi odpowie (do pracy przychodzi się przeważnie pracować a nie leżakować)
porozmawiaj o tym z strazakami to ci wytłumaczą , jak tu sie nie irytowac jak taki baran coś takiego pisze. zapominasz o swiętach i nocach . wzniósł sie ktoś tam na wyżyny intelektualne,żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne owce są wszędzie (praktycznie nawet w każdej rodzinie) I W POGOTOWIU taka się trafiła. Stara się mieszać, wszyscy w firmie (moim zdaniem porządnej) patrzą na siebie wilkiem - proszę PANA/I ten temat jest już dla PANA/I zakończony. Bardzo proszę śmielej PROSZĘ PANA porozmawiajmy - i niech to będzie oficjalna rozmowa. Miesza dezorganizuje pracę a sama od siebie chyba (na pewno) nic nie daje. Przyjść odwalić swój dyżur i wszystko w tyłku. Daję mój gg jeśli ta osoba jest taka odważna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamość napisał:
porozmawiaj o tym z strazakami to ci wytłumaczą , jak tu sie nie irytowac jak taki baran coś takiego pisze. zapominasz o swiętach i nocach . wzniósł sie ktoś tam na wyżyny intelektualne,żenada.
czy ciągle wypadają święta i nocki??????przeciez po nockach macie wolne czyz nie??????a świeta sa dwa razy w roku skarbeńku,nie marudz juz,strażacy,policja ,celnicy ITP>>>>>maja tez dyzury i chyba tak nie narzekają,paaaaa idz spać kochaniutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś tam napisał:
Czarne owce są wszędzie (praktycznie nawet w każdej rodzinie) I W POGOTOWIU taka się trafiła. Stara się mieszać, wszyscy w firmie (moim zdaniem porządnej) patrzą na siebie wilkiem - proszę PANA/I ten temat jest już dla PANA/I zakończony. Bardzo proszę śmielej PROSZĘ PANA porozmawiajmy - i niech to będzie oficjalna rozmowa. Miesza dezorganizuje pracę a sama od siebie chyba (na pewno) nic nie daje. Przyjść odwalić swój dyżur i wszystko w tyłku. Daję mój gg jeśli ta osoba jest taka odważna.
POSZE SIĘ NIE SPOUFALAĆ,BYLE KOMU GO NIE DAJE PA PA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy ciągle wypadają święta i nocki??????przeciez po nockach macie wolne czyz nie??????a świeta sa dwa razy w roku skarbeńku,nie marudz juz,strażacy,policja ,celnicy ITP>>>>>maja tez dyzury i chyba tak nie narzekają,paaaaa idz spać kochaniutki
BO ZARABIAJĄ UCZCIWIE / KOCHANIUTKI CO ONI TE SŁUZBY NIE STRAJKOWAŁY??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopie! jak ci nie pasuje praca zmianowa , to zmien na inną, bo tu nie możesz inaczej pracować. Trzeba było o tym pomyśleć wtedy jak ją podejmowałeś i przestań nażekać, bo lepszej nie znajdziesz !!! . Nigdzie indziej ci nie pozwolą na taki wypoczynek jaki masz tu podczas dyżuru: leżenie,spanie, telewizja, karciochy, śmichy, chichy na cały budynek, niecenzuralne słowa, pełno petów przy schodach - mniej pal, to będziesz miał więcej pieniędzy na potrzebne wydatki. kuchnia z mebelkami, gaz (mikrofalówki na razie brak ) i to wciąż za mało???????!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porozmawiaj o tym z strazakami to ci wytłumaczą , jak tu sie nie irytowac jak taki baran coś takiego pisze. zapominasz o swiętach i nocach . wzniósł sie ktoś tam na wyżyny intelektualne,żenada. O jaki inteaktualista się znalazł - jak ci nie pasi to Irlandia jest podobno lepsza - jedź sprawdź, a póżniej może porozmwiamy - a tak szczeże to nie ma z kim rozmawiać ALE, ALE (zdanie z kabaretu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktosik tam napisał:
porozmawiaj o tym z strazakami to ci wytłumaczą , jak tu sie nie irytowac jak taki baran coś takiego pisze. zapominasz o swiętach i nocach . wzniósł sie ktoś tam na wyżyny intelektualne,żenada. O jaki inteaktualista się znalazł - jak ci nie pasi to Irlandia jest podobno lepsza - jedź sprawdź, a póżniej może porozmwiamy - a tak szczeże to nie ma z kim rozmawiać ALE, ALE (zdanie z kabaretu)
kto wie ciebie ten wyjazd może czekać tylko czy ty tam sobie dasz rade z fizyczną pracą bo nieliczna na prace za biurkiem,oni posiadają już wykwalifikowany personel.Jeśli chodzi o mnie ja fizycznej pracy się nie boję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
chłopie! jak ci nie pasuje praca zmianowa , to zmien na inną, bo tu nie możesz inaczej pracować. Trzeba było o tym pomyśleć wtedy jak ją podejmowałeś i przestań nażekać, bo lepszej nie znajdziesz !!! . Nigdzie indziej ci nie pozwolą na taki wypoczynek jaki masz tu podczas dyżuru: leżenie,spanie, telewizja, karciochy, śmichy, chichy na cały budynek, niecenzuralne słowa, pełno petów przy schodach - mniej pal, to będziesz miał więcej pieniędzy na potrzebne wydatki. kuchnia z mebelkami, gaz (mikrofalówki na razie brak ) i to wciąż za mało???????!!!!!!!!!!
ZAPOMNIAŁO SIE O PAPIERZ DO D.....PY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porozmawiaj o tym z strazakami to ci wytłumaczą , jak tu sie nie irytowac jak taki baran coś takiego pisze. zapominasz o swiętach i nocach . wzniósł sie ktoś tam na wyżyny intelektualne,żenada Po pierwsze na forum nikogo się nie obraża (BARANIE) i należy wyrażać z szacunkiem. Skoro jest tak super w straży to dlaczego tam nie pracujesz?? - poproszę o więcej szczegółów o straży_ po co mam rozmawiać ze strażakami jak przecież ty wszystko wiesz i za chwilkę mi to napiszesz BARDZO obeznany człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BO ZARABIAJĄ UCZCIWIE / KOCHANIUTKI CO ONI TE SŁUZBY NIE STRAJKOWAŁY??????
dziamolenie dziamolenie ,a ty zarabiasz nieuczciwie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jkiś tak ktoś napisał:
porozmawiaj o tym z strazakami to ci wytłumaczą , jak tu sie nie irytowac jak taki baran coś takiego pisze. zapominasz o swiętach i nocach . wzniósł sie ktoś tam na wyżyny intelektualne,żenada Po pierwsze na forum nikogo się nie obraża (BARANIE) i należy wyrażać z szacunkiem. Skoro jest tak super w straży to dlaczego tam nie pracujesz?? - poproszę o więcej szczegółów o straży_ po co mam rozmawiać ze strażakami jak przecież ty wszystko wiesz i za chwilkę mi to napiszesz BARDZO obeznany człowieku.
POWIEDZĄ CI ZA CO MAJĄ PŁACONE I JAKIE MAJĄ WARUNKI SOCJALNE . ZA GOTOWOŚĆ , RYZYKO ,KWALIFIKACJE ,NIEDZIELE I ŚWIĘTA NOCKI MUNDURÓWKA 13SKI WCZEŚNIEJSZE EMERYTURY ITD. JESTEŚ POPROSTU INTELIGĘTNY INACZEJ . SZACUNEK ,TY GO WOGULE NIE POSIADASZ W STOSUNKU DO INNYCH .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziamolenie dziamolenie ,a ty zarabiasz nieuczciwie????
KOLEJNY LUB TEN SAM INTELIGENTNY INACZEJ , CO ZA KONWERSACJIA,CO NIE STRAJKOWALI . PRZESTAN PISAĆ DURNOTY, TYLKO WPROWADZASZ NIE POTRZEBNY ZAMĘT ,CI LUDZIE MAJĄ JASNO OKREŚLONE CELE W PRZEĆIWIENSTWIE DO CIEBIE , TY PISZESZ O TYM CO IM SIE NALEŻY I JESZCZE MYŚLISZ ,ŻE ROBI IM SIĘ ŁASKE. TO TYLKO ŚWIADCZY O TOBIE ,JESTEŚ KIEPSKI_"GORACO POLECAM, NA POCZĄTEK KODEKS PRACY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy ciągle wypadają święta i nocki??????przeciez po nockach macie wolne czyz nie??????a świeta sa dwa razy w roku skarbeńku,nie marudz juz,strażacy,policja ,celnicy ITP>>>>>maja tez dyzury i chyba tak nie narzekają,paaaaa idz spać kochaniutki
NIE ŚPIĘ(KOCHANIUTKI\KA) )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając Forum natrafiłem na zapis dotyczący powiązań rodzinnych w administracji, i co w tym złego? A dlaczego napisałeś tylko o administracji? Nie wiesz nic o pracujących rodzinach wśród innego personelu. Z tego co ja wiem to tam pracuje kilku kierowców wraz z żonami, dyspozytorka z mężem ratownikiem, ratownik z żoną pielęgniarką, a brat z siostrą ( pielęgniarz i pielęgniarka)? I co z tego ? Gorzej pracują? Był też wpis dotyczący wypisania się pracowników ze związków? Zastanawiałeś się może dlaczego??? O le ja wiem to "porządny związek" broni nie tylko swoich członków ale też pracowników , którzy do niego nie należą? A w przypadku gdy związek( przewodniczący) występuje przeciwko członkom swoich związków , to na co oni mają czekać??? Nie uważasz, że dobrze zrobili? Sądzę, że można prowadzić dyskusje, ale na odpowiednim poziomie a nie tylko obrzucać się obelgami. Może należałoby się nad tym zastanowić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy ciągle wypadają święta i nocki??????przeciez po nockach macie wolne czyz nie??????a świeta sa dwa razy w roku skarbeńku,nie marudz juz,strażacy,policja ,celnicy ITP>>>>>maja tez dyzury i chyba tak nie narzekają,paaaaa idz spać kochaniutki
Dokladnie ---i wlasnie o to chodzi --takie dyzury maja i policjia--i straz --i celnicy ---ITP-!!! Tylo ze nikt z IPDnych nie zarabia tyle co w tym zajebistym zakladzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nooo chyba że nieliczni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze bysmy tak dla odmiany zastanowili sie jak to jest?----ludzie z zespolow wyjazdowych sa wystawiani na zabezpieczenie wszelkich imprez w miescie--nikt im za to nie palaci, pomimo ze biora za to pięniadze! Wyzanczani sa ludzie na obstawe meczow w niedziele--jest czlowiek karetka , tylko ze nikt im za to nie chce placic!! Aleeeee za to tzw. elta z tego zakladu ma darmowe wejscie na wszystkie mecze! Prosze o odp. na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy widzą i oceniają prace zespołów kiedy są w bazie ale jak zespoły wyjeżdżają do zdarzeń tego już nikt nie widzi więc lepiej niech się wstrzyma od oceny. Taka praca jak możemy to odpoczywamy jak trzeba to działamy i chcemy godnie zarabiać poza tym pracujemy nie tylko fizycznie ale i umysłowo ktoś to zauważył??? NIEEEEEEEEEE no bo po co!!!!!!!!!! Poza tym mundurówka ma lepiej bo przepracują 15 lat i fajrant my działamy na równi z tym służbami i co 20 lat w zawodzie 5-6 dych na karku i ? Bawimy się dalej!!! To normalne o wielce wtajemniczeni w prace zespołów????????? Będą godne zarobki skończą się zgrzyty bo o to w tej całej dyskusji chodzi prawda? czekam na ten nr gg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...